Pınar Karşıyaka Basketbol Şube Sorumlusu Büyükkarcı:

Pınar Karşıyaka Basketbol Şube Sorumlusu Büyükkarcı:
Pınar Karşıyaka Basketbol Şube Sorumlusu Büyükkarcı:
- "Play-off'ta finale kadar yürümek istiyoruz"

İZMİR (AA) - Türkiye Basketbol Ligi ekiplerinden Pınar Karşıyaka'nın basketbol şube sorumlusu Turgay Büyükkarcı, "Play-off'ta finale kadar yürümek istiyoruz" dedi.

Büyükkarcı, normal sezonu 4. sırada bitirdiklerini hatırlatarak, yıl başındaki ilk 4 hedefi gerçekleştirdiklerini kaydetti. Play-off'ta ellerinden gelen mücadeleyi ortaya koyacaklarını belirten Büyükkarcı, şöyle konuştu:

"Play-off'ta finale kadar yürümek istiyoruz. Bunu başarabilecek kapasitemiz olduğu sezon içindeki performansımızdan belli. Gelecek sezon Avrupa Ligi'nde yer alma şansımız var. Avrupa Ligi yönetimi Türkiye'de Fenerbahçe Ülker ve Anadolu Efes'in dışında bir takıma wild card verecek. Bu ekip olabilmemiz için camianın el ele vermesi gerekiyor."

Büyükkarcı, yaklaşan Türkiye Basketbol Federasyonu Genel Kurulu öncesinde adaylar Harun Erdenay ve Lutfi Arıboğan'la görüştüklerini belirterek, "Genel kurul öncesinde kulüp başkanımız Fatih Diniz, Lutfi Arıboğan'ın, Yusuf Güven de Harun Erdoğan'ın listesinde yer alacak. Kim kazanırsa kazansın bir temsilcimiz yeni yönetim kurulunda bulunacak" değerlendirmesinde bulundu.