Pınar Karşıyaka Genel Menajeri Çınar:

Pınar Karşıyaka Genel Menajeri Çınar:
Pınar Karşıyaka Genel Menajeri Çınar:
- "Hem Avrupa Ligi hem de Türkiye Ligi'ni en iyi şekilde götürüp sezon başında koymuş olduğumuz hedeflere ulaşmak istiyoruz"

İZMİR (AA) - Spor Toto Basketbol Ligi ekiplerinden Pınar Karşıyaka'nın genel menajeri Selim Çınar, "Hem Avrupa Ligi hem de Türkiye Ligi'ni en iyi şekilde götürüp sezon başında koymuş olduğumuz hedeflere ulaşmak istiyoruz" dedi.

Çınar, yaptığı yazılı açıklamada, yeni kurdukları ekiple zorlu ligde 4'te 4 yapmalarının takım olma yolunda aldıkları mesafeyi gösterdiğini belirtti.

Ligde sürpriz sonuçlar alındığını bildiren Çınar, şunları kaydetti:

"Sezon başında yapmış olduğumuz değişiklikler takım olma yolunda ciddi adımlar attığımızı gösteriyor. Ancak daha uzun bir yolumuz olduğu da önemli bir gerçek. Bu bağlamda hem Avrupa Ligi hem de Türkiye Ligi'ni en iyi şekilde götürüp sezon başında koymuş olduğumuz hedeflere ulaşmak istiyoruz. Son oynanan Trabzonspor Medical Park maçının özellikle son 5 dakikasında taraftarımız inanılmaz destek vererek takımı uyandırıp ayağa kaldırdılar. Rakip üzerinde korkunç bir baskı kurup galibiyette rol oynadılar. Basketbol sevgisi kadar basketbol bilgisinden de her zaman söz ettiğimiz Pınar Karşıyaka taraftarı, tam zamanında maça müdahale ederek aldığımız galibiyette pay sahibi oldular. Onlara da teşekkür etmek istiyorum."