Pınar Karşıyaka'nın yoğun mesaisi başlıyor

Pınar Karşıyaka'nın yoğun mesaisi başlıyor
Pınar Karşıyaka'nın yoğun mesaisi başlıyor
- Basketbol Süper Ligi'ni geçen sezon şampiyon tamamlayan Pınar Karşıyaka, çarşamba günü Samsun'da Anadolu Efes ile Cumhurbaşkanlığı Kupası için karşılaşacak

İZMİR (AA) - Basketbol Süper Ligi'ni geçen sezon şampiyon tamamlayan Pınar Karşıyaka, çarşamba günü Samsun'da Anadolu Efes ile Cumhurbaşkanlığı Kupası için karşılaşacak.

Geçen sezonu şampiyon tamamlayarak büyük bir başarıya imza atan Pınar Karşıyaka, bu sezona 7 Ekim Çarşamba günü Samsun'da Anadolu Efes ile oynayacağı Cumhurbaşkanlığı Kupası maçıyla başlayacak. Daha sonra ligin ilk maçında cumartesi günü deplasmanda Beşiktaş 'la karşılaşacak Pınar Karşıyaka, THY Avrupa Ligi C Grubu'nda 15 Ekim Perşembe günü Barcelona Lassa'yı ağırlayacak.

Fenerbahçe Ülker'i yenerek geçen yıl 2. kez Cumhurbaşkanlığı Kupası'nı kazanan Pınar Karşıyaka, Anadolu Efes karşısında 3. defa kupa arayacak.  

Hazırlık sürecinde son olarak mücadele ettiği turnuvalardan Nick Galis Cup'ta mutlu sona ulaşan Pınar Karşıyaka, İzmir'deki Pınar Cup'ı da namağlup tamamladı.