Ramazan Bayramı kutlanıyor

Ramazan Bayramı kutlanıyor
Ramazan Bayramı kutlanıyor
- İzmir'de AK Partili bir grup genç, "Hayallerin Bayramı" projesi kapsamında, aralarında Suriyelilerin de bulunduğu çocuklara bayram hediyesi olarak tablet bilgisayar verdi

İZMİR (AA) - AK Parti İzmir İl Gençlik Kolları üyesi bir grup, ziyaret ettikleri ihtiyaç sahibi 32 çocuğa tablet bilgisayar hediye etti.

Kadifekale semtinde muhtarlar ve imamlarla birlikte ihtiyaç sahibi çocukları ve ailelerini ziyaret eden partililer, çocukların ve ailelerin bayramını kutlayarak, çocuklara tablet bilgisayar verdi. 

AK Parti  Genel Merkez Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Emrah Uzar, AA muhabirine yaptığı açıklamada, genel merkez ve il gençlik kolları üyelerinin "Hayallerin Bayramı" projesi kapsamında, 7 ila 11 yaş grubundaki Türk ve Suriyeli ihtiyaç sahibi çocuklara çeşitli hediyeler dağıttıklarını söyledi. 

Projenin Türkiye genelinde yürütüldüğünü belirten Uzar, "Biz bu çocukları ramazan ayı içerisinde çeşitli etkinliklerle bir araya getirip, istedikleri hediyenin resimlerini çizmelerini istedik. Bayram süresince de Türkiye'nin her yerinde bu dağıtım devam ediyor" dedi. 

Emrah Uzar, projeyi Kurban Bayramı'nda daha da genişletip, İzmir'de 100 çocuğa ulaşmayı hedeflediklerini de sözlerine ekledi.