TSYD İzmir Şubesi üyeleri 2015'e veda etti

TSYD İzmir Şubesi üyeleri 2015'e veda etti
TSYD İzmir Şubesi üyeleri 2015'e veda etti
İZMİR (AA) -  Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) üyeleri, 2015 yılına Çeşme'de veda etti.Her yıl geleneksel olarak düzenlenen yılbaşı balosunda...

İZMİR (AA) -  Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) üyeleri, 2015 yılına Çeşme'de veda etti.

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen yılbaşı balosunda konuşan TSYD Genel Başkanı Oğuz Tongsir, dernek olarak her zaman üyelerinin yanında olmaya çalıştıklarını, İzmir şubesinin etkinliğinde de bulunmaktan mutlu olduğunu söyledi.

Yapılan tüzük değişikliğiyle derneğin büyümesini amaçladıklarını kaydeden Tongsir, tüm üyelerin yeni yılını kutladığını sözlerine ekledi.

TSYD İzmir Şube Başkanı Bahri Okumuş da her yıl geleneksel olarak yapmayı düşündükleri yıla veda yemeğinde bir kez daha buluştukları için mutlu olduklarını söyledi. 

- Vefat eden isimler unutulmadı

Baloda TSYD İzmir Şubesi'nin vefat eden gazeteciler adına düzenlediği yarışmaların ödülleri de verildi. Ödülleri merhum gazetecilerin aileleri kazananlara takdim etti.

Yarışmada sayfa düzeni kategorisinde Doğan Öner Ödülü'nü 9 Eylül gazetesiden Selim Sanverir, haber kategorisinde Süleyman Alasya Ödülü'nü aynı gazeteden Levent Arıöz kazandı. 

Fotoğraf kategorisinde ise Erdoğan Sungur Ödülü'nü İhlas Haber Ajansı'nda Ali Gözeten, röportaj kategorisinde Ünver Ergün Ödülü'nü Sabah gazetesi'nden Onur Tungut, köşe yazısı kategorisinde Şevket Özçelik Ödülü'nü Habertürk gazetesinden Deniz Biricik kazandı. 

Jüri özel dalında ise Aziz Halkapınar Ödülü'nü Yeni Asır gazetesinden Feridun Ramazan Aker kazandı. 

- Yeni üyelere rozetleri takıldı

Baloda derneğe son üye olanlara rozetleri takıldı. Yapılan çekilişle üyelere çeşitli hediyeler verildi

Baloya TSYD Ankara Şube Başkanı Kerem Öncel, Basın Yayın Enformasyon İzmir İl Müdürü Burak Olgun ve aynı zamanda TSYD üyesi olan CHP İzmir Milletvekili Attila Sertel de katıldı.