"Vosvoscular" engelliler için İzmir'de buluştu

"Vosvoscular" engelliler için İzmir'de buluştu
"Vosvoscular" engelliler için İzmir'de buluştu
İZMİR (AA) - Volkswagen sevenleri Ödemiş'te zihinsel ve bedensel engelliler için düzenlenen etkinlikte bir araya geldi. Volkswagen Sevenler...

İZMİR (AA) - Volkswagen sevenleri Ödemiş'te zihinsel ve bedensel engelliler için düzenlenen etkinlikte bir araya geldi. 

Volkswagen Sevenler Derneği, Küçük Menderesli Vosvosçular ve İzmir ve Aydın Vosvos Derneği üyeleri "Dünya Engelliler Günü" dolayısıyla "özel" çocuklarla dernek binası önünde buluştu.

Yaklaşık 20 araçlık konvoy oluşturan dernek üyeleri engelli çocuklarla şehir turu attı. Rengarenk otomobillere binen "özel çocuklar" mutlu anlar yaşadı. 

Salı Pazarı'nda sona eren etkinlikte konuşan Ödemiş Zihinsel ve Bedensel Engelsiz Yarınlar Derneği Başkanı Serpil Aksoy Baştürk, 2 yıl önce kurdukları derneğin pek çok etkinliğe öncülük ettiğini belirterek özel çocuklar için bir araya gelen vosvos sevenlere teşekkür etti. 

İzmir'den katılan vosvoscular grubu üyesi Kerim Öztürk ise engelli bireylere mutlu bir gün yaşattıkları için memnun olduklarını söyledi. 

Ödemişli vosvoscular grubu üyesi Nihat Özben de tüm katılımcılara teşekkür ederek, "İnşallah bu tarz etkinlikler devam eder" temennisini dile getirdi.