1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü

1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü
1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü
KAHRAMANMARAŞ (AA) - Türkiye Enerji, Su ve Gaz İşçileri Sendikası (TES-İŞ) Afşin Şubesince 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü kutlandı.Sendikanın şube...

KAHRAMANMARAŞ (AA) -  Türkiye Enerji, Su ve Gaz İşçileri Sendikası (TES- İŞ ) Afşin Şubesince 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü kutlandı.

Sendikanın şube Başkanı Mustafa Kılıç, Afşin Site 3 tesislerinde düzenlenen etkinlikte, 1 Mayıs'ın işçiler açısından önemini anlattı.

1 Mayıs İşçi Bayramında enerji işçisi üyelerle bir arada olmak istediklerini dile getiren Kılıç, etkinliğe katılan işçilere teşekkür eti.

İşçi bayramını  barış, demokrasi ve güvenli bir gelecek için mücadele  günü olarak değerlendiren Kılıç, emek olmadan hiçbir şeyin yetişemeyeceğini belirterek, herkesin bayramını kutladı.

CHP Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Kamil Dalkara ise Afşin'de bulunan işçilerin çok güzel bir ortamda düzenlenen etkinlikte, kendi bayramları olan 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nü kutladığını söyledi.

Sendika üyeleri ve ailelerin katıldığı etkinlik, öğretmenlerden oluşan müzik grubunun seslendirdiği şarkılarla son buldu.