2015-2016 eğitim öğretim döneminin başlaması

2015-2016 eğitim öğretim döneminin başlaması
2015-2016 eğitim öğretim döneminin başlaması
KAHRAMANMARAŞ (AA) - Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, 2015-2016 eğitim ve öğretim yılının başlaması nedeniyle bir kutlama mesajı...

KAHRAMANMARAŞ (AA) - Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, 2015-2016 eğitim ve öğretim yılının başlaması nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Okay, mesajında, çocuklara iyi bir eğitim imkanı sağlamak için elden geleni toplum olarak yaptıklarını belirtti.

İlk defa okul sıralarına oturacak ve bu sene eğitim öğretim hayatından mezun olup üniversite hayatına atılacak öğrencilerin hepsine güvendiklerini dile getiren Okay, mesajında, "Sizler bizim de ülkemizin de geleceğisiniz. Ülkemiz sizlerin başarılarıyla aydınlık bir geleceğe sahip olacak. Çocuklarımız kendine güvenen, eleştirel düşünebilen ve sorgulayan kişiler olarak yetiştirilmelidir. Bu nedenle hızlı bir değişim ve gelişim süreci yaşayan Kahramanmaraş ilimizde ve buna bağlı olarak Dulkadiroğlu İlçemizde eğitim standartlarının hızla yükselmesi ve çocuklarımızın toplumumuza faydalı insanlar olarak yetişmeleri en büyük hedefimizdir" ifadelerine yer verdi.

Dulkadiroğlu Belediyesi'nin eğitime verdiği desteğin her zaman artarak devam edeceğini söyleyen Okay, yeni eğitim öğretim yılında bütün öğrencilere başarı diledi.


  ETİKETLER:

  Belediye

  ,

  Okul

  ,

  toplum

  ,

  eğitim

  ,

  zaman

  ,

  2015