Afşin Kaymakamı Aksoy, mesleğini öğrencilere anlattı

Afşin Kaymakamı Aksoy, mesleğini öğrencilere anlattı
Afşin Kaymakamı Aksoy, mesleğini öğrencilere anlattı
KAHRAMANMARAŞ (AA) - Afşin Kaymakamı Fatih Aksoy, Afşin Anadolu Lisesi tarafından düzenlenen kariyer günlerine katılarak, öğrencilere kaymakamlık...

KAHRAMANMARAŞ (AA) - Afşin Kaymakamı Fatih Aksoy, Afşin Anadolu Lisesi tarafından düzenlenen kariyer günlerine katılarak, öğrencilere kaymakamlık mesleği hakkında bilgiler verdi.

Aksoy, Afşin Anadolu Lisesi Konferans Salonunda, öğrencilere kaymakamlık mesleği hakkında bilgi verip, öğrencilik ve meslek yaşamı ile ilgili tecrübelerini paylaştı.

Mesleğini dinleme ve anlama olarak özleyen Aksoy, şunları kaydetti:

"Meslek seçiminin insan hayatında çok önemli olduğunu hepiniz çok iyi biliyorsunuz. Sizlerin ailenize ve kendinize daha iyi bir gelecek sağlamak adına mesleğini seven, saygın insanlar olarak yetişmenizi ümit ediyorum. Şuanda çok güzel bir okulda eğitim hayatınızı devam ettiriyorsunuz ve önümüzdeki sene üniversite sınavına gireceksiniz. Hepinizin çok güzel hayalleri olduğunu düşünüyorum. Şimdi sizler güzel bir gelecek yaşamak için önünüze doğru hedefler koymanız gerekiyor ve bunu başarmak için çok çalışmanız gerekmektedir."

Anadolu Lisesi Müdürü Cabir Tercan, öğretmenler ve öğrencilerin izlediği programın sonunda Aksoy'a çiçek veren öğrenciler, teşekkür etti.