Afşin TSO'dan eğitime destek

Afşin TSO'dan eğitime destek
Afşin TSO'dan eğitime destek
KAHRAMANMARAŞ (AA) - Afşin Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) tarafından ihtiyaç sahibi öğrencilere giyim ve ayakkabı yardımı yapıldı.ATSO Başkanı Bekir...

KAHRAMANMARAŞ (AA) - Afşin Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) tarafından ihtiyaç sahibi öğrencilere giyim ve ayakkabı yardımı yapıldı.

ATSO Başkanı Bekir Sıtkı Can, yaptığı açıklamada, her yıl ihtiyaç sahibi öğrencilere yapılan yardımın, bu yıl da 600 öğrenciye verilmek üzere  okul müdürlerine teslim edildiğini belirtti.

Yardımların 24 bin lira değerinde olduğunu dile getiren Can, desteklerinden dolayı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'ne teşekkür etti.

Yardım seferberliğinin 16 yıldır devam ettiğine dikkati çeken Can, şunları kaydetti:

"Daha önceki yıllarda oda olarak kendi imkanlarımızla maddi durumu iyi olmayan öğrencilerimizi tespit etmeye çalışıyorduk fakat çok zor oluyordu. Daha sonra okul müdürlerimizle yapmış olduğumuz istişarelerin ardından yardımlarımızı müdürlerimizin yapmasının daha uygun olacağını gördük. Bu ilgilerinden dolayı okul müdürlerimize çok teşekkür ediyorum. Çünkü yardımlarımız, ihtiyacı öğrencilerimize tam olarak ulaşıyor."

Can, açıklamasının ardından 24 bin lira değerindeki yardım çeklerini, ilçedeki 13 okul müdürüne teslim etti.


  ETİKETLER:

  Türkiye

  ,

  Ayakkabı

  ,

  Okul

  ,

  sanayi

  ,

  lira