Belediye Başkanı Mahçiçek'in mahalle ziyaretleri

Belediye Başkanı Mahçiçek'in mahalle ziyaretleri
Belediye Başkanı Mahçiçek'in mahalle ziyaretleri
- Kahramanmaraş merkez Onikişubat Belediye Başkanı Mahçiçek, devam eden altyapı çalışmalarını inceledi, vatandaşların sorunlarını dinledi

KAHRAMANMARAŞ (AA) - Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, ilçeye bağlı bazı mahalleleri ziyaret etti.

Belediye basın bürosundan yapılan açıklamaya göre, Başkan  Mahçiçek, hafta sonu Dereboğazı, Hartlap, Kızılseki, Kale, Öşlü, Kızıldamlar, Zeytindere, Cüceli, Kurtlar, Hacıağalar, Selimiye, Altınova, Hacı Mustafa, Kümperli, Öztürk, Dadağlı, İsmailli, Orhangazi, Köseli, Maksutlu, Sarıçukur ve Avşar mahallelerinde incelemelerde bulundu. 

Belediyenin bölgedeki çalışmaları hakkında bilgi alan Mahçiçek, vatandaşların sorunlarını dinledi.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Mahçiçek, geçen yıl başlatılan ve rekor kırılan yol çalışmalarına bu yıl da hızla devam edildiğini, eksik görülen noktaların da kısa süre içerisinde tamamlanması için talimat verdiğini belirtti.

Türkiye 'nin, 7 Haziran'da önemli bir seçime gideceğini vurgulayan Mahçiçek, şunları kaydetti:

"Bu seçim ülkemiz için gerçekten hayati önem taşıyor. Bildiğiniz gibi Türkiye son 13 yılda çok büyük bir atılım gerçekleştirdi ve artık ülkemiz insanı geleceğe güvenle bakıyor. İşte bu güven ortamının, istikrarın devamı için bir kez daha 'AK' kadrolara destek olmalıyız. Yeni anayasa için, başkanlık sistemi için ve yeni Türkiye'nin, güçlü Türkiye'nin inşası için AK Parti 'yi bir kez daha hem de çok güçlü olarak iktidara taşımalıyız."