Büyükşehir Belediye Başkanı Erkoç, muhtarlarla bir araya geldi

Büyükşehir Belediye Başkanı Erkoç, muhtarlarla bir araya geldi
Büyükşehir Belediye Başkanı Erkoç, muhtarlarla bir araya geldi
KAHRAMANMARAŞ (AA) - Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Çağlayancerit ilçesinde mahalle muhtarlarıyla bir araya...

KAHRAMANMARAŞ (AA) - Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Çağlayancerit ilçesinde mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi.

Erkoç, bir tesiste düzenlediği  toplantıda, yaptığı konuşmada, demokrasi çınarının köklerine en yakın dalları olduğunu belirttiği muhtarların önemini anlattı.

Muhtarlara, Büyükşehir Belediyesi'nin ilçeye yaptığı ve yapacağı çalışmalarla ilgili bilgiler aktaran Erkoç, şunları kaydetti:

"Kahramanmaraş il sınırı olarak Türkiye 'nin en geniş büyükşehirlerinden biriyiz. Oldukça geniş bir hizmet ağımız var. İlçelerin sorunlarının tespiti açısından muhtarlarımıza büyük görev düşüyor. Burada kanalizasyon ve asfalt çalışmaları yoğun bir şekilde devam ediyor. Büyükşehir Belediyemiz tüm ekipleriyle sahada. Omuzlarımızdaki yükün büyük olduğunu biliyoruz. Fakat omuz omuza vererek üstesinden geleceğimize de inanıyoruz. Kahramanmaraş'a en iyi hizmetleri yapmaya gayret gösteriyoruz."

Erkoç, toplantının ardından, ilçeye bağlı Küçükcerit Mahallesi'nde yapımına başlanan sıcak asfalt çalışmalarını inceledi.