Büyükşehir Belediyesinin okullara desteği sürüyor

Büyükşehir Belediyesinin okullara desteği sürüyor
Büyükşehir Belediyesinin okullara desteği sürüyor
KAHRAMANMARAŞ (AA) - Kahramanmaraş'taki okulların güzelleştirilmesi ve çevre düzenlemesine destek veren Büyükşehir Belediyesi, gelen talepler...

KAHRAMANMARAŞ (AA) - Kahramanmaraş'taki okulların güzelleştirilmesi ve çevre düzenlemesine destek veren Büyükşehir Belediyesi, gelen talepler doğrultusunda okulların bahçe ve çevre düzenlemesini yapıyor.

Büyükşehir basın bürosunda yapılan açıklamaya göre, Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç'un talimatıyla Büyükşehir Belediyesi kent merkezinin yanı sıra, ilçelerdeki okullara da destek verdiği belirtildi.

Eğitim hizmetlerine öne verildiği belirtilen açıklamada, "Pek çok eğitim kurumunun bahçesine asfalt döken, okul bahçelerine basketbol potaları, voleybol alanları, kale direkleri yerleştiren Büyükşehir Belediyesi, ağaç ve çiçeklendirme çalışmalarıyla çevre düzenlemesi gerçekleştiriyor. Büyükşehir Belediyesi, eğitim öğretim dönemi boyunca öğrencilerin ders saatleri dışında vakit geçirdiği bahçelerin daha temiz ve daha yeşil olması için yürüttüğü çalışmalarına devam ediyor" ifadelerine yer verildi.