Davutoğlu, cuma namazını Kahramanmaraş Ulu Cami'de kıldı

Davutoğlu, cuma namazını Kahramanmaraş Ulu Cami'de kıldı
Davutoğlu, cuma namazını Kahramanmaraş Ulu Cami'de kıldı
KAHRAMANMARAŞ (AA) - AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, cuma namazını Kahramanmaraş'taki Ulu Cami'de kıldı.Davutoğlu, AK Parti'nin...

KAHRAMANMARAŞ (AA) - AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, cuma namazını Kahramanmaraş'taki Ulu Cami'de kıldı.

Davutoğlu, AK Parti 'nin mitingine katılmak üzere özel uçakla geldiği Kahramanmaraş'ta kaldığı otelden, kent merkezinde yer alan ve "Bayrak Olayı" ile kentin kurtuluş mücadelesinin başladığı Ulu Cami'ye geçti.

Namaz çıkışı vatandaşların sevgi gösterileriyle karşılaşan Davutoğlu, seçim otobüsüne çıkarak, Kahramanmaraşlıların kendisini büyük bir muhabbetle karşıladığını söyledi.

Davutoğlu, vatandaşlara şöyle seslendi:

"Cumanız mübarek olsun. Ulu Cami'nin bereketini, aşkını Allah bize daim eylesin inşallah. Tek tek sizlerle musafaha yapmak, tek tek kucaklaşmak isterdim ama bugün mitingimiz de var. Daha sonra da Gaziantep'e gideceğiz ama gönülden hepinizi, tek tek tebrik ediyorum cumanızı. Kucaklıyorum, musafahamı kabul edin. Hakkınızı helal edin. İnşallah mitingde görüşürüz. Orada da birlikte olacağız.

Bu Ulu Cami istiklalimizin camisidir. Allah buradan bir daha Ezan-ı Muhammedi'yi, al bayrağı eksik etmesin. Milletimizin bekasını, ülkemizin istiklalini bir daha bize inşallah her zaman korumayı nasip eylesin. Hep beraber inşallah güzel günler görelim. Cumanız mübarek olsun. Allah razı olsun Maraş'tan."