Elbistan TSO'dan eğitime destek

Elbistan TSO'dan eğitime destek
Elbistan TSO'dan eğitime destek
KAHRAMANMARAŞ (AA) - Elbistan Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) tarafından ihtiyaç sahibi öğrencilere giyim ve ayakkabı yardımı yapıldı.Elbistan TSO...

KAHRAMANMARAŞ (AA) - Elbistan Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) tarafından ihtiyaç sahibi öğrencilere giyim ve ayakkabı yardımı yapıldı.

Elbistan TSO Başkanı Mustafa Paksoy, yaptığı açıklamada, her yıl ihtiyaç sahibi öğrencilere yapılan yardımın, bu yıl 3 ilçedeki bin 200 öğrenciye verilmek üzere okul müdürlerine teslim edildiğini belirtti.

Kışlık giysilerin, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından gönderildiğini belirten Paksoy, "Ekonomik durumu iyi olmayan öğrencilere yönelik her yıl düzenli bir şekilde yardımlarımız sürüyor. Bu yıl Elbistan ilçemizin yanı sıra Ekinözü ve Nurhak ilçesindeki öğrencilere de kışlık malzeme yardımı yapma kararı aldık. 600 bot, 600 kaban yardımı yapacağız" dedi.

Elbistan İlçe Milli Eğitim Müdürü Kürşat Bayazıt ise sosyal sorumluluk projesi kapsamında TOBB tarafından gönderilen yardımların gerçek hak sahiplerine dağıtımının yapılacağını söyledi.


  ETİKETLER:

  Türkiye

  ,

  tobb

  ,

  Ayakkabı

  ,

  Okul

  ,

  ilçe

  ,

  sanayi

  ,

  eğitim

  ,

  sosyal