Eşi ve çocuğuyla balık tutarken boğuldu

Eşi ve çocuğuyla balık tutarken boğuldu
Eşi ve çocuğuyla balık tutarken boğuldu
KAHRAMANMARAŞ (AA) - Kahramanmaraş'ta eşi ve çocuklarıyla birlikte balık tutarken dengesini kaybedip baraj göletine düşen kişi boğuldu.Alınan bilgiye...

KAHRAMANMARAŞ (AA) - Kahramanmaraş'ta eşi ve çocuklarıyla birlikte balık tutarken dengesini kaybedip baraj göletine düşen kişi boğuldu.

Alınan bilgiye göre, Mağralı Mahallesi'nde ikamet eden Muharrem Özdoğan (43), eşi Arife Özdoğan ve ismi öğrenilemeyen çocuğuyla balık tutmak için Kılavuzlu Barajı'na geldi.

Burada bir süre piknik yapan aile daha sonra baraj kapağının alt kesimlerine geçerek serpmeyle balık tutmaya çalıştı. Serpmeyi gölete atmak isterken dengesini kaybeden Muharrem Özdoğan, suya düştü ve bir süre buradan çıkmak için çırpındı.

Eşinin haber vermesi üzerine olay yerine gelen Büyükşehir Belediyesi Sualtı Arama Kurtarma ekipleri, suda arama yaptı. Suyun debisinin yüksek olması dalgıçların aramasını güçleştirince barajın kapakları kapatıldı.

Tekrar suya giren dalgıçlar, 10 dakikalık çalışmanın ardından Muharrem Özdoğan'ın cesedini kıyıya çıkarttı.

Sinir krizi geçiren Özdoğan'ın eşi ve çocuğunu, polis ve 112 Acil Servis ekipleri sakinleştirmeye çalıştı.

Özdoğan'ın cesedi, otopsi yapılmak üzere Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi morguna götürüldü.