Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
KAHRAMANMARAŞ (AA) - AK Parti İl Başkanı Metin Doğan, istikrarın devamı için AK kadroların büyük bir zaferle çıkması gerektiğini söyledi.Doğan, AK...

KAHRAMANMARAŞ (AA) - AK Parti İl Başkanı Metin Doğan, istikrarın devamı için AK kadroların büyük bir zaferle çıkması gerektiğini söyledi.

Doğan, AK Parti Onikişubat Teşkilatı ve Onikişubat Belediye meclis üyeleriyle, Engizek, Uludere, Hacınınoğlu, Kertmen, Ekizce ve Elemen mahallelerini ziyaret etti.  Burada vatandaşların taleplerini dinleyen Doğan, seçim öncesi partisinin hizmetlerini anlatmaya çalıştıklarını söyledi.

Halkın sorunlarına ve isteklerine çözüm bulduklarını ifade eden Doğan, "İstikrarın devamı için seçimlerden AK kadroların büyük bir zaferle çıkması gerekiyor" dedi. 

Doğan; seçimlerin, AK Parti'nin ortaya koyduğu 2023, 2053 ve 2071 hedefleri açısından önemine dikkat çekti.

Teşkilat olarak gece gündüz çalıştıklarını ve halkla kucaklaştıklarını ifade eden Doğan, "Vatandaşın devlete karşı görevlerini değil, devletin vatandaşa karşı görev sorumluluklarını düzenleyen çağdaş bir anayasaya kavuşabilmemiz ve başkanlık sistemi için 7 Haziran'da da büyük başarı kazanacağımıza inanıyorum" diye konuştu.

Mahalle sakinleri ise ziyaretlerinden ve hizmetlerinden dolayı Doğan'a teşekkür etti.