Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
KAHRAMANMARAŞ (AA) - AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili adayı Veysi Kaynak, Cumhuriyet tarihinin en büyük hizmetlerinin AK Parti iktidarı zamanında...

KAHRAMANMARAŞ (AA) - AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili adayı Veysi Kaynak, Cumhuriyet tarihinin en büyük hizmetlerinin AK Parti iktidarı zamanında yapıldığını söyledi.

Kaynak, seçim çalışmaları kapsamında geldiği Elbistan ilçesinde, sivil toplum kuruluşları ve esnafları ziyaret etti.

Ziyaretler sonrası gazetecilere açıklama yapan Kaynak, AK Parti hükümetinin hayatın her alanına dokunarak insanların günlük yaşantısına ilişkin önemli hizmetler yaptığını belirterek, "İnsanların hizmet anlamında beklentileri çok yükseltildi. 7 Haziran seçimlerinde sağlanamayan istikrarı, vatandaşımız 1 Kasım'da kendiliğinden sağlayacaktır" dedi.

Ankara 'daki terör saldırısına ilişkin değerlendirmede bulunan Kaynak, kınadığı terör saldırının  Türkiye 'ye yönelik gerçekleştirilen menfur bir terör saldırı olarak değerlendirdi.

Elbistan ve Pazarcık'dan "canlar" verildiğini aktaran Kaynak, şöyle devam etti:

"Biz inanıyoruz ki o insanlar gerçekten masum insanlardı. Oraya bir ideal uğruna, ülkelerinin barışı uğruna gitmişlerdi. Ama bir hain elin kurduğu bomba orada masum 97 insanımızın can vermesine sebep oldu. Onların niyeti ülkemizde barışın hakim olmasıydı. Bu niyetlerininde inşallah hakikate ulaşacağını, gerçekleşeceğini 1 Kasım'dan sonra göreceğiz."

Kaynak'ın ziyaretine, AK Parti Elbistan İlçe Başkanı Yunus Kaan Kısaca ve parti üyeleri eşlik etti.