Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
KAHRAMANMARAŞ (AA) - AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili adayı Celalettin Güvenç, oy veren vermeyen herkesin yapılan hizmetlerin farkında olduğunu...

KAHRAMANMARAŞ (AA) - AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili adayı Celalettin Güvenç, oy veren vermeyen herkesin yapılan hizmetlerin farkında olduğunu belirterek, vatandaşların  AK Parti 'yi bağrına bastığını söyledi.

Güvenç, seçim çalışmaları kapsamında Dulkadiroğlu ilçesinde çeşitli ziyaretler gerçekleştirdi, ilçedeki bazı mahalle muhtarlarıyla görüştü.

Sivil toplum kuruluşlarını da ziyaret eden Güvenç, yaptığı açıklamada, seçim çalışmalarına tüm yoğunluğuyla devam ettiklerini söyledi.

Seçmenin nabzını  tutup destek turlarına devam ettiklerini dile getiren Güvenç, şunları kaydetti:

"Kahramanmaraşlı hemşehrilerime gerçekten minnettarım,  günlerdir şehrin her yerine ziyaretlerde bulunuyoruz. Hamdolsun kahraman kentimizin güzel insanları oy versin veya vermesin, bizi çok güzel bir şekilde karşılayıp ağırladılar. Desteklemeyen kardeşlerim dahi her hizmetin farkında buda bizi mutlu ediyor."

Balsuyu Tekstil Fabrikasını ziyaret eden Güvenç, işçilerle yemek yedi.

İşçi ve çalışanlarla sohbet eden Güvenç, "Bende sizin gibi emekçi bir babanın oğluyum, hamdolsun rabbim nasip etti bugünlere geldik. Şuan karşınızda geçmişini asla unutmayan, bir emekçi kardeşinizin oğlu olarak sizlerden dua ve destek bekliyorum'' diye konuştu.

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Kahramanmaraş Şubesi'ni de ziyaret eden Güvenç, burada şube başkanı Adnan Toprak ve yönetim kurulu üyeleriyle sohbet edip, destek istedi.