Genel seçimlere doğru

Genel seçimlere doğru
Genel seçimlere doğru
- AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Kaynak ve Onikişubat Belediye Başkanı Mahçiçek, AA Kahramanmaraş Büro Müdürlüğünü ziyaret etti

KAHRAMANMARAŞ (AA) - AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Veysi Kaynak ve Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Anadolu Ajansı (AA) Kahramanmaraş Büro Müdürlüğünü ziyaret etti.

Ziyarette, AA Kahramanmaraş Büro Sorumlusu İsmail Hakkı Demir ile bir süre sohbet eden Kaynak ve Mahçiçek, ajansın çalışmalarını beğendiklerini belirttiler.

Kaynak, yaptığı konuşmada, ekip olarak sahada çalışmalarını sürdürerek, ikinci yarı için tam saha press yaptıklarını belirtti.

Milletvekili adaylarının hergün farklı bir ilçede vatandaşlarla bir araya geldiğini dile getiren Kaynak, "Gençlik kollarımız, kadın kollarımız, ilçe teşkilatımız, il teşkilatımız ve belediye başkanımız hep birlikte partimizin başarısı için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu birlik ve beraberlik başkasına başkasına nasip olacak birşey değil. Çok güçlü bir teşkilatız" ifadelerini kullandı.

Kaynak, Kahramanmaraş'ın büyük coğrafyasını Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun kente gelişine kadar dinamik bir şekilde tutacaklarını belirtti.

Belediye Başkanı Mahçiçek ise birlik ve beraberlik içerisinde partinin başarısı için çalıştıklarını belirterek, doğru ve güvenilir bilgi için Anadolu Ajansı'na her zaman büyük iş düştüğünü söyledi. 

AA Büro Sorumlusu İsmail Hakkı Demir de ajansın çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Ziyarete, AK Parti İl Medya Tanıtım Başkanı Mehmet Beşen, AK Parti Onikişubat Kadın Kolları Başkanı Banu Pakdil, il ve ilçe parti teşkilatı yöneticileri ve diğer ilgililer katıldı.