Göksun Belediyesinden ilçedeki öğrencilere kırtasiye yardımı

Göksun Belediyesinden ilçedeki öğrencilere kırtasiye yardımı
Göksun Belediyesinden ilçedeki öğrencilere kırtasiye yardımı
KAHRAMANMARAŞ (AA) - Göksun Belediyesince ilçe genelindeki 34 ilkokulda eğitim-öğretime yeni başlayan bin öğrenciye temel kırtasiye malzemesi...

KAHRAMANMARAŞ (AA) - Göksun Belediyesince ilçe genelindeki 34 ilkokulda eğitim -öğretime yeni başlayan bin öğrenciye temel kırtasiye malzemesi dağıtıldı.

Belediye Başkanı Hüseyin Coşkun Aydın , ilçe merkezindeki Fatih ve İstiklal İlkokullarını ziyaret ederek hazırlanan çantaları 1. sınıf öğrencilerine hediye etti.

Aydın, ziyaretlerin ardından yaptığı açıklamada, daha güçlü ve daha müreffeh bir Türkiye 'yi inşa etmenin temelinde eğitim-öğretim faaliyetlerinin büyük pay sahibi olduğunu söyledi.

Bir ülkenin sadece eğitimle ileri düzeye taşınacağını ifade eden Aydın, şunları kaydetti:

"Göksun Belediyesi olarak eğitim özel önem verdiğimiz konuların başında gelmektedir. Bu vesileyle bu yıl birinci sınıfa kayıt yaptıran bine yakın öğrencimize hoş geldiniz hediyesi olarak kırtasiye seti hazırladık. Biz inanıyoruz ki bir ülkenin geleceği eğitimle ancak ileri düzeye taşınacaktır. Geleceğimizin teminatı olan bu yavrularımızı inşallah en iyi şartlarda eğitip, ülkemiz için memleketimiz için hayırlı insanlar olmalarını sağlamaya çalışacağız."

Aldıkları hediye ile mutlulukları yüzüne yansıyan minik öğrenciler de Aydın'a teşekkür etti.


  ETİKETLER:

  Türkiye

  ,

  Aydın

  ,

  Fatih

  ,

  Belediye

  ,

  Hediye

  ,

  ilçe

  ,

  eğitim

  ,

  kayıt