"Göksun'da kimse ayağını çamura basmayacak"

"Göksun'da kimse ayağını çamura basmayacak"
"Göksun'da kimse ayağını çamura basmayacak"
KAHRAMANMARAŞ (AA) - Göksun Belediye Başkanı Hüseyin Coşkun Aydın, 2015'de "Göksun'da kimse ayağını çamura basmayacak" sloganı ile çalışmalara...

KAHRAMANMARAŞ (AA) - Göksun Belediye Başkanı Hüseyin Coşkun Aydın , 2015'de "Göksun'da kimse ayağını çamura basmayacak" sloganı ile çalışmalara başladıklarını ve şu ana kadar 8 kilometre sıcak asfalt yol yaptıklarını söyledi.

Yol çalışması yapılan mahallelerde incelemelerde bulunan Aydın, gazetecilere yaptığı açıklamada, Göksun'un iklim şartlarını da hesaba katarak çalıştıklarını ve yol konusunda ilçenin en az 5 yılını garanti altına alacak proje uyguladıklarını belirtti.

İlçe merkezindeki 8 mahalleden sadece birinde asfalt çalışması yapamadıklarının altını çizen Aydın, şunları kaydetti:

"Biz Göksun Belediyesi olarak projeler üretirken sadece günü kurtaracak değil, aynı zamanda 5 yıl, 10 yıl, 50 yıl ve hatta 100 yıl sonraya hitap edecek projeler olmasına dikkat ediyoruz. Bunlardan biriside yol çalışmalarıdır. Göksun'un iklim şartlarına uygun olmadığı ve kısa sürede deforme olduğu için sathi kaplama yol çalışması yapmak istemiyoruz. 2015 Yılı yaz sezonuna başlarken, Göksun'da kimse ayağını çamura basmayacak sloganı ve bu düşüncelerle başladığımız çalışma kapsamında ilçe merkezimizdeki Kurtuluş, Kayabaşı, Pınarbaşı, Köprübaşı, Cumhuriyet, Harbiye ve Yenimahalle'de toplam 8 kilometre sıcak asfalt yol yaptık."

Asfalt çalışmalarının hava şartlarının elverdiği ölçüde devam edeceğini ifade eden Aydın, özverili çalışmalarından dolayı belediye ekibine ve gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı basın mensuplarına teşekkür ettiğini sözlerine ekledi.


  ETİKETLER:

  Aydın

  ,

  Belediye

  ,

  Proje

  ,

  Garanti

  ,

  Hava

  ,

  ilçe

  ,

  2015

  ,

  sıcak