Hırsızlık anı güvenlik kameralarınca kaydedildi

Hırsızlık anı güvenlik kameralarınca kaydedildi
Hırsızlık anı güvenlik kameralarınca kaydedildi
KAHRAMANMARAŞ (AA) - Türkoğlu'nda bir market ve iki beyaz eşya mağazasında yaşanan hırsızlık olayları, güvenlik kameralarınca kaydedildi.Gaziler...

KAHRAMANMARAŞ (AA) - Türkoğlu'nda bir market ve iki beyaz eşya mağazasında yaşanan hırsızlık olayları, güvenlik kameralarınca kaydedildi.

Gaziler Mahallesinde Hamza U'ya ait market ile Muhammet Ş. ve Mehmet S'ye ait beyaz eşya mağazalarından yaklaşık 3 bin lira değerinde sigara, 23 televizyon, 9 cep telefonu, çelik kasa ve güvenlik kamerası kayıt cihazı çalındı.

Hırsızlık anı çevredeki yerlerinin güvenlik kameralarınca kaydedildi. Olay yerine gelen güvenlik güçleri, zanlıların belirlenmesi için kamera görüntülerini incelemeye aldı.

Görüntülerde, gece saatlerinde plakasız lüks bir araçla olay yerine gelen 5 kişi, önce iş yerlerinin çevresinde keşif yaptı. Zanlılar, daha sonra kapılarını zorlayarak girdikleri iş yerinden aldıkları malzemeleri alarak uzaklaştı.

Market sahibi Hamza U, gazetecilere yaptığı açıklamada, iş yerine giren zanlıların bir an önce yakalanıp adalete temsil edilmesini istedi.


  ETİKETLER:

  Beyaz

  ,

  Lüks

  ,

  Keşif

  ,

  Gece

  ,

  Sigara

  ,

  lira

  ,

  ,

  güvenlik

  ,

  kayıt