Kahramanmaraş Valiliğinde basın bilgilendirme toplantısı

Kahramanmaraş Valiliğinde basın bilgilendirme toplantısı
Kahramanmaraş Valiliğinde basın bilgilendirme toplantısı
- Vali Güvençer: "Ülkede her hangi bir kriz ve istikrarsızlık gibi bir süreçle karşı karşıya değiliz"

KAHRAMANMARAŞ (AA) - Kahramanmaraş Valisi Mustafa Hakan Güvençer, " "Ülkede her hangi bir kriz ve istikrarsızlık gibi bir süreçle karşı karşıya değiliz" dedi.

Güvençer, Fikret Kiraz Toplantı Salonu'nda düzenlenen mayıs ayı basın bilgilendirme toplantısında, yaptığı konuşmada, seçim gibi çok özenli bir süreci tamamladıklarını söyledi.

Devlet terbiyesine yakışır bir seçim sürecinin geçirildiğini dile getiren Güvençer, şunları kaydetti:

"Ağır tempolu çok özenli olmamız gereken bir süreci Allah'ın izniyle kazasız belasız tamamladık. Daha önce de söylemiştik. Seçim süreciyle ilgili hassasiyetleri, ben başka ilçe kaymakamlarını ve kolluk görevlilerini yürekten kutluyorum. Seçimler ülke genelinde ve il bazında devlet terbiyemize yakışır bir olgunlukta tamamlanmışsa bunda mutlak suretle sizlerin büyük katkılarınız var, hepinize teşekkür ediyorum." 

Seçimlerin ülkeye hayırlar getirmesini dileyen Güvençer, süreç sonrasında da hükumetin oluşması gibi daha çok siyaset dünyasının ilgilenmesi, çözmesi gereken bir başka süreçle karşı karşıya olduğunu belirtti.

Türkiye 'de yaşayan insanların memleket meselesi söz konusu olduğunda gelişmelere kayıtsız kalmadığını vurgulayan Güvençer, "Bizler kamu hizmetkarıyız. Bizim görev yaptığımız sahada gündelik hizmetler devam edecek. Yapılması gerekenler zamanında yapılacak. Ülkede her hangi bir kriz ve istikrarsızlık gibi bir süreçle karşı karşıya değiliz" diye konuştu.

Daha sonra Vali Güvençer'in söz verdiği kurum müdürleri, kurumlarına ait tamamlanan ve devam eden projelere ilişkin bilgiler verdi.


  ETİKETLER:

  Seçim

  ,

  Türkiye

  ,

  Kamu

  ,

  ilçe

  ,

  ülke

  ,

  siyaset

  ,

  kurum

  ,

  Karşı