Kahramanmaraş'ta engelliler piknikte buluştu

Kahramanmaraş'ta engelliler piknikte buluştu
Kahramanmaraş'ta engelliler piknikte buluştu
KAHRAMANMARAŞ (AA) - Kahramanmaraş'ta engelliler, Büyükşehir Belediyesince düzenlenen piknik programında bir araya geldi.Büyükşehir...

KAHRAMANMARAŞ (AA) - Kahramanmaraş'ta engelliler, Büyükşehir Belediyesince düzenlenen piknik programında bir araya geldi.

Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, Kültür ve Sosyal İşler daire Başkanlığı Engelliler Şube Müdürlüğü tarafından Atatürk Parkı'nda düzenlenen etkinlikte, katılımcılar, ses sanatçıları Ozan Nuri, Ozan Rıza ve Salih Kıraç'ın verdiği konserlerle eğlendi.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İbrahim Ulaş, engellilerin her zaman yanında olduklarını belirtti.

Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Mehmet Fetih Yanardağ da tüm hizmetlerin engelli vatandaşların durumları göz önünde bulundurularak planlandığını kaydetti. 

Engelliler Şube Müdürlüğü aracılığıyla tespit edilen ihtiyaç ve sıkıntılara hassasiyetle eğildiklerini anlatan Yanardağ, "Engelli kardeşlerimizin gönüllerince eğlenmelerini sağlamak için buradayız. Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç'un her fırsatta dile getirdiği 'engelsiz bir Kahramanmaraş' için çalışmalarımız ve hizmetlerimiz tüm hızıyla devam ediyor. İlçelerimizde geçen hafta düzenlediğimiz çeşitli etkinliklerde engelli kardeşlerimiz ve aileleri ile yakından ilgilendik. İlgilenmeye de devam edeceğiz" ifadesini kullandı.