Kahramanmaraş'taki cinayet

Kahramanmaraş'taki cinayet
Kahramanmaraş'taki cinayet
KAHRAMANMARAŞ (AA) - Kahramanmaraş'ta tartıştığı kişiyi av tüfeğiyle öldüren zanlı tutuklandı, arkadaşı adli kontrol kararıyla serbest...

KAHRAMANMARAŞ (AA) - Kahramanmaraş'ta tartıştığı kişiyi av tüfeğiyle öldüren zanlı tutuklandı, arkadaşı adli kontrol kararıyla serbest bırakıldı.

Şehit Abdullah Çavuş Mahallesi 41. Sokak'ta boşandığı eşiyle oturduğu apartmanın girişinde tartıştığı sırada, olaya müdahil olduğu ileri sürülen apartman sakinlerinden Mehmet Fatih D'yi av tüfeği ile öldüren M.E. ile yanındaki arkadaşı N.S. emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

Zanlılardan M.E. çıkarıldığı mahkemece tutuklandı, N.S. adli kontrol kararıyla serbest bırakıldı. 

Eski eşiyle tartışan M.E. olaya müdahil olduğu öne sürülen Mehmet Fatih D. ile de tartıştıktan sonra binadan ayrılmış bir süre sonra av tüfeği ile geldiği apartmanın önünde, kendisini tahrik ettiğini ileri sürdüğü tekniker Mehmet Fatih D'ye av tüfeğiyle ateş etmişti. 

Mehmet Fatih D, kaldırıldığı hastanede müdahaleye rağmen kurtarılamamıştı. Zanlı ve yanındaki arkadaşı, kısa süre sonra yakalanmıştı. 3 çocuk babası Mehmet Fatih D'nin tekniker olarak görev yaptığı Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesinin Güzel Sanatlar Fakültesini geçtiğimiz yıl birincilikle bitirdiği öğrenildi.

 


  ETİKETLER:

  şehit

  ,

  Fatih

  ,

  Çocuk

  ,

  İmam