MÜSİAD Kahramanmaraş Şube Başkanı Şirikçi:

MÜSİAD Kahramanmaraş Şube Başkanı Şirikçi:
MÜSİAD Kahramanmaraş Şube Başkanı Şirikçi:
- "Kurşun sıkarak, bomba patlatarak, şehirleri savaş alanına çevirerek milleti korkutacaklarını sananlar yanılıyorlar"

KAHRAMANMARAŞ (AA) - Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Kahramanmaraş Şube Başkanı Atıf Şirikçi, "Kurşun sıkarak, bomba patlatarak, şehirleri savaş alanına çevirerek milleti korkutacaklarını sananlar yanılıyorlar." dedi.

Şirikçi, bir restoranda düzenlediği basın toplantısında, yeni hizmet binalarının, 8 Nisan'da Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu'nun katılımıyla açılacağını söyledi.

MÜSİAD'ın, uygulama ve çalışmalarını profesyonel düşünce zeminine oturtan "kamu yararına dernek" statüsüne sahip güçlü bir sivil toplum kuruluşu olduğunu vurgulayan Şirikçi, birlik ve beraberlik ruhuyla ülke gelişmesine katkı sunmayı amaçladıklarını dile getirdi.

Türkiye'yi daha da büyütmek, kalkındırmak ve ekonomik güç haline getirmek için çalışmaya devam ettiklerine işaret eden Şirikçi, üyelere daha ferah ve nezih bir ortamda en iyi hizmeti sunabilmek adına yaptırdıkları yeni hizmet binasının hayırlı olmasını diledi.

Ülkenin, son dönemde terör belası nedeniyle zor bir süreçten geçtiğini anlatan Şirikçi, şöyle konuştu:

"Türkiye'nin büyümesinden, gelişmesinden, istikrarından rahatsız olanlar terör örgütlerini kullanıyor. Türkiye, güçlü bir devlettir. Terör örgütlerine ve onları yönetenlere asla fırsat vermeyecektir. Kurşun sıkarak, bomba patlatarak, şehirleri savaş alanına çevirerek milleti korkutacaklarını sananlar yanılıyorlar. Türkiye, bu terör illetinden mutlaka kurtulacaktır. Ülkenin kalkınması için çaba harcayan sanayici ve iş adamları olarak bizler de her zaman devletimizin yanında olacağız."