Onikişubat Belediye Başkanı Mahçiçek'ten, Andırın'a ziyaret etti

Onikişubat Belediye Başkanı Mahçiçek'ten, Andırın'a ziyaret etti
Onikişubat Belediye Başkanı Mahçiçek'ten, Andırın'a ziyaret etti
KAHRAMANMARAŞ (AA) - Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek ile AK Parti Onikişubat İlçe Başkanı Ahmet Özdemir, Andırın'ı ziyaret etti.Mahçiçek...

KAHRAMANMARAŞ (AA) - Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek ile AK Parti Onikişubat İlçe Başkanı Ahmet Özdemir, Andırın'ı ziyaret etti.

Mahçiçek ve Özdemir, parti yönetim kurulu, belediye meclis üyeleri ile Andırın Belediye Başkanı Baki Tezcan ve AK Parti  İlçe Başkanı Şaban Avcı ile görüştü.

Mahçiçek, ziyarette yaptığı konuşmada, Özdemir'in hazırladığı program çerçevesinde, 30 Mart seçimlerini kazanan belediye başkanlarını ve yakın bir zamanda teşkilat yenilenmesi yapan ilçe başkanlarını ziyaret amacıyla gezi düzenlediklerini söyledi.

Tezcan'ın başarılı çalışma yürüttüğünü belirten Mahçiçek, "Başkanımızın bu üçüncü dönemi bu başarılarını devam ettirecektir. Bundan da en ufak bir endişemiz yok. Andırın'ı gerçek manada modern manada bir ilçe yapmak üzere çok büyük gayretleri var. Kısıtlı imkanlarla çok güzel hizmetler yapmış bir başkanımız. İnşallah bundan böylede de başarılı hizmetlere imza atacaktır" dedi.

Tezcan ise yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, hizmet atağını sürdüreceğini söyledi.

Avcı da Mahçiçek ve Özdemir'e başsağlığı ve "hayırlı olsun" ziyaretinden dolayı teşekkür etti.