Para vermeyen babasını rehin aldı

Para vermeyen babasını rehin aldı
Para vermeyen babasını rehin aldı
- Kahramanmaraş'ta para vermediği için babasını bıçakla rehin alan kişi, özel harekat polislerinin operasyon yapacağını duyunca teslim oldu

KAHRAMANMARAŞ (AA) - Kahramanmaraş'ta para vermediği için babasını rehin alan kişi, polisin 2 saatlik ikna çabasının ardından teslim oldu.

Yahya Kemal Mahallesi Göllülü Yusuf Caddesi'nde iki katlı müstakil evin alt katında oturan D.D, para vermediği için tartıştığı babası Mustafa D'yi bıçakla rehin aldı. Mutfaktaki LPG tüpünü de yanına alan D.D. çevresindekilere tüpü patlatacağını söyledi.

Yakınlarının haber vermesi üzerine olay yerine çok sayıda polis, sağlık ve itfaiye ekibi sevk edildi. Polislerin D.D'yi ikna çabaları sonuç vermeyince olay yerine Özel Harekat Şubesi ekipleri çağrıldı.

Teslim olmaması halinde özel harekat polislerinin operasyon yapacağının söylenmesi üzerine D.D. teslim oldu. Gözaltına alınan D.D. polis merkezine götürüldü.

Boğazında kesiler bulunan baba Mustafa D, oğlunun zaman zaman kendisine şiddet uyguladığını, evinin kapısı ve camlarını kırdığını, son olarak da para vermeyince kavga ettiğini söyledi.


  ETİKETLER:

  şiddet

  ,

  haber

  ,

  Para

  ,

  operasyon

  ,

  LPG

  ,

  kavga

  ,

  zaman