Pazarcık Aksu Spor Kulübünde değişiklik

Pazarcık Aksu Spor Kulübünde değişiklik
Pazarcık Aksu Spor Kulübünde değişiklik
KAHRAMANMARAŞ (AA) - Pazarcık Aksu Spor kulübü Başkanı Nihat Bozdağ, 16 yıldır sürdürdüğü görevini iş adamı Adnan Pınarbaşı'na bıraktı.Celalettin...

KAHRAMANMARAŞ (AA) - Pazarcık Aksu Spor kulübü Başkanı Nihat Bozdağ, 16 yıldır sürdürdüğü görevini iş adamı Adnan Pınarbaşı'na bıraktı.

Celalettin Tekşen Stadında düzenlenen törende konuşan Başkan Adnan Pınarbaşı, her zaman her konuda ilçenin hizmetinde olduklarını söyledi.

Takımı bir üst lige çıkartmak için çalışmalara başladıklarını dile getiren Pınarbaşı, "Allah kısmet ederse amacımız ikinci amatör takımımızı birinci amatör takıma çıkarmak. Yeni teknik direktör Celal Tekşen ile anlaştık. Yeni kadromuzu oluşturduk. Devraldığımız bu bayrağı arkadaşlarımızla beraber inşallah en iyi şekilde ileriye taşıyarak bize güvenenleri mahcup etmeyeceğiz. İlk işimiz ilçe genelinde kahve köşelerindeki gençlerimizi spora kazandırmak olacak" dedi.

Bozdağ ise Pazarcık Aksu Spor Kulübü'nün 1971'de kurulduğunu ve bu geçen zaman içinde birçok başarıya imza attığını belirterek, "Yaklaşık 16 yıldır kulüpte görev yaptım. Spor aracılığıyla ilçeye, spora ve gençlere hizmet ettim" diye konuştu.

Konuşmaların ardından Pınarbaşı, hizmetlerinden dolayı Bozdağ'a teşekkür plaketi verdi.