Pazarcık MYO'da seminer

Pazarcık MYO'da seminer
Pazarcık MYO'da seminer
KAHRAMANMARAŞ (AA) - Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Pazarcık Meslek Yüksekokulu'nda (MYO) "İşyerinde Etik Değerler, Etkili İletişim ve...

KAHRAMANMARAŞ (AA) - Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Pazarcık Meslek Yüksekokulu'nda (MYO) "İşyerinde Etik Değerler, Etkili İletişim ve Zaman Yönetimi" konulu seminer düzenledi.

Kamu Yönetimi Uzmanı Ahmet Sandal, Pazarcık Belediyesi konferans salonunda düzenlenen seminerde, insanlık tarihi boyunca meslek etik değerlerinin var olduğunu ve ülkeleri sosyo- ekonomik anlamda kemiren şeylerin yoksulluk ve yozlaşma olduğu kaydetti.

Etkili iletişimin hayatta her kapıyı açan anahtar olduğunu ve etkili iletişim için doğru kişiyle, doğru zamanda, doğru bir yöntemle iletişim kurulması gerektiğini dile getiren Sandal, zaman yönetiminin öneminin her geçen gün de arttığını belirtti.

Sandal, başarılı bir kişinin etkin zaman yönetimi için bireyin hayatında ön önemli kavram olan aileyi birinci öncelik sırasına koyması gerektiğini sözlerine ekledi.

Seminere, MYO Müdürü Yrd. Doç. Dr. Mehmet Pak, öğretim görevlileri ve öğrenciler katıldı.