Polislerden "şeker tadında" trafik uyarısı

Polislerden "şeker tadında" trafik uyarısı
Polislerden "şeker tadında" trafik uyarısı
KAHRAMANMARAŞ (AA) - Kahramanmaraş'ta trafik ekipleri, vatandaşlara önce şeker ikram etti daha sonra trafik kurallarına uyulması konusunda...

KAHRAMANMARAŞ (AA) - Kahramanmaraş'ta trafik ekipleri, vatandaşlara önce şeker ikram etti daha sonra trafik kurallarına uyulması konusunda uyardı.

Adana karayolu Kahramanmaraş Fuar Merkezi (KAFUM) karşısına konuşlanan  Emniyet Müdürlüğü  Trafik Tescil Denetleme Şubesi ekipleri, durdurdukları araçların sürücülerine ikram edilen şekerin ardından, trafikte dikkat edilmesi gereken kurallar hakkında bilgi broşürü dağıttı.

Trafik Tescil Denetleme Şubesi Müdürü Nadir Telli, Ramazan bayramı dolayısıyla karayollarındaki trafik yoğunluğunun fazla olacağını anımsattı.

Can güvenliğinin önemine dikkat çeken Telli, "Vatandaşlarımızın karayolu üzerinde can ve mal güvenliğini sağlanması amacıyla sürücülerin daha duyarlı ve tedbirli olmaları konusunda bir dizi tedbirler alınarak uygulamaya konulmuştur. Vatandaşlarımızın Ramazan Bayramı'nda daha güvenli ve huzurlu geçirmeleri için denetim ve bilinçlendirme faaliyetlerini yapıyoruz" diye konuştu.