Ramazan Bayramı kutlanıyor

Ramazan Bayramı kutlanıyor
Ramazan Bayramı kutlanıyor
KAHRAMANMARAŞ (AA) - AK Parti Pazarcık İlçe teşkilatı tarafından Ramazan Bayramı dolayısıyla bayramlaşma töreni düzenlendi.Parti binasında düzenlenen...

KAHRAMANMARAŞ (AA) - AK  Parti Pazarcık İlçe teşkilatı tarafından Ramazan Bayramı dolayısıyla bayramlaşma töreni düzenlendi.

Parti binasında düzenlenen törene, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri Mehmet Uğur Dilipak ve Nursel Reyhanlıoğlu ile Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ, İlçe Başkanı Mesut Ganidağlı ve partililer katıldı.

Törende konuşan Dilipak, bayramı bayram gibi yaşamak için küskünlüklerin ve dargınlıkların arasındaki ihtilafların yok olması gerektiğini belirterek, Türkiye 'nin zor bir coğrafyada olduğunu, fitnenin başını alıp gittiğini bu nedenle insanların bayramları bir fırsat bilerek bir birlerine kenetlenmesi gerektiğini söyledi.

Reyhanlıoğlu ise ülkenin barış ve huzura he zamankinden daha çok ihtiyacı olduğuna işaret ederek, tüm Müslümanları birlik ve beraberlik içerisinde olmaya davet etti.