Saadet Parti İl Divan toplantısı

Saadet Parti İl Divan toplantısı
Saadet Parti İl Divan toplantısı
KAHRAMANMARAŞ (AA) - Saadet Partisi İl Müfettişi Ahmet Emiroğlu, parti olarak her zaman "yarın seçim olacak" gibi çalışmalarına devam ettiklerini...

KAHRAMANMARAŞ (AA) - Saadet Partisi İl Müfettişi Ahmet Emiroğlu, parti  olarak her zaman "yarın seçim olacak" gibi çalışmalarına devam ettiklerini söyledi.

Emiroğlu, Genişletilmiş İl Divan Toplantıları kapsamında partisinin Afşin İlçe Teşkilatını ziyaretinde, ilçeleri ziyaret ederek teşkilatları gözden geçirdiklerini, kadroları güçlendirmek için temaslarda bulunduklarını söyledi.

7 Haziran genel seçimleri için Milli Görüş Teşkilat üyeleriyle büyük bir azim ve kararlılıkla yola çıktıklarını belirten Emiroğlu, "Saadet Partisi olarak her zaman yarın seçim olacak gibi çalışmalarımız devam ediyor" diye konuştu.

Charlie Hebdo dergisine yapılan saldırıyı da değerlendiren Emiroğlu, şunları kaydetti:

"Geçtiğimiz günlerde Charlie Hebdo dergisine yapılan saldırıda ikisi polis 12 kişi hayatını kaybetti. Fakat olaydan sonra saldırıyı düzenleyen iki kişi yapılan operasyonlarla canlı ele geçirilmesi gerekirken katledildiler. Saldırıyı gerçekleştiren insanlar canlı ele geçirilmeliydi. Saldırganların amaçlarının ne olduğunu ve saldırının kim tarafından düzenlendiği öğrenilmeliydi. Gerçek suçluları belirlemek için bu iki saldırgan canlı ele geçirilmesi gerekiyordu."

Emiroğlu, İslam dünyasında huzur ve refah ortamının sağlanması için Milli Görüş'un iktidar olması gerektiğini sözlerine ekledi.