Seçime doğru

Seçime doğru
Seçime doğru
KAHRAMANMARAŞ (AA) - CHP Kahramanmaraş Milletvekili adayı olan RTÜK eski üyesi Ali Öztunç, "Türkiye, 1 Kasım'dan itibaren daha güzel günlere...

KAHRAMANMARAŞ (AA) -  CHP  Kahramanmaraş Milletvekili adayı olan RTÜK eski üyesi Ali Öztunç, " Türkiye , 1 Kasım'dan itibaren daha güzel günlere başlayacak" dedi.

Öztunç, partisinin Kahramanmaraş İl Binasında düzenlenen milletvekili adayları tanıtımında, yaptığı konuşmada, 1 Kasım seçimlerinde "ben değil biz" için çalışacaklarını söyledi.

Hep beraber el ele gönül gönüle gece gündüz durmadan çalışacaklarını dile getiren Öztunç, şunları kaydetti:

"Girmedik ev çalmadık kapı bırakmayacağız. Herkese gideceğiz, anlatacağız. Bu yaşananları anlatacağız. Yaşanan sorunların hepsini anlatacağız. Doğruları hep birlikte anlatmak zorundayız. Bunu ülkemiz için yapmak zorundayız. Bu hepimizin boynunun borcudur. Bu ülkeyi Cumhuriyet Halk Partisi kurdu, Türkiye'deki sorunlardan da Cumhuriyet Halk Partisi kurtaracaktır. Ötesi yok bu işin."

Köy köy kapı kapı gezeceklerini anlatan Öztunç, gitmedik yer bırakmayacaklarını belirterek, hiçbir kırgınık, küskünlük olmadan aslolan vatansa gerisinin teferruat olduğunu, aslolan ülke ise de bunun için Türkiye'nin Cumhuriyet Halk Partisi'ne ihtiyacının bulunduğunu kaydetti.

Partililerine kapı kapı dolaşılması dileğinde bulunan Öztunç, "Türkiye 1 Kasım'dan itibaren daha güzel günlere başlayacak" diye konuştu.

Toplantıya, CHP Gaziantep Milletvekili Mehmet Gökdağ, CHP İl Başkanı Esat Şengül, Eğitim-Sen Genel Başkanı Kamuran Karaca, Birleşik Kamu İş Konfederasyonu Başkanı Hasan Kütük,  Avrupa  Alevi Düşünce Derneği Genel Başkanı İsmet Abbasoğlu. milletvekili adayları ve partililer katıldı.