Şemdinli'deki terör saldırısı

Şemdinli'deki terör saldırısı
Şemdinli'deki terör saldırısı
- Yola döşenen patlayıcının infilak ettirilmesi sonucu şehit olan ve dün toprağa verilen Uzman Erbaş Ahmet Bıçakcı'nın 110 yaşındaki büyük anneannesi hayatını kaybetti

KAHRAMANMARAŞ (AA) - Hakkari 'nin Şemdinli ilçesinde askeri aracın geçişi sırasında terör örgütü PKK mensuplarınca yola döşenen patlayıcının infilak etmesi sonucu şehit olan ve dün Kahramanmaraş'ta toprağa verilen Uzman Erbaş Ahmet Bıçakcı'nın 110 yaşındaki büyük anneannesi Şerife Nurdoğan, hayatını kaybetti.

Alınan bilgiye göre, dün, Andırın Devlet Hastanesi morgundan alınarak ilçe merkezinde düzenlenen törenin ardından gözyaşları arasında toprağa verilen şehit Bıçakcı'nın yakınları, tören sonunda Gökgedik Mahallesi'ndeki taziye evlerine gitti.

Bir süre sonra şehidin büyük anneannesi Şerife Nurdoğan (110), fenalaştı. Yakınlarının ilaç verdiği belirtilen Nurdoğan, sabaha karşı hayatını kaybetti. 

Şehit için düzenlenen törene ilerleyen yaşı nedeniyle katılamadığı öğrenilen Nurdoğan'ın cenazesi, Gökgedik Camisi'nde kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi.

 

 


  ETİKETLER:

  PKK

  ,

  HAKKARİ

  ,

  şehit

  ,

  ilçe

  ,

  Karşı