TEOG sınav sonuçları açıklandı

TEOG sınav sonuçları açıklandı
TEOG sınav sonuçları açıklandı
KAHRAMANMARAŞ (AA) - Kahramanmaraş'ta Özel Beyza Eğitim Kurumları'ndan TEOG 2. dönem sınavına giren 4 öğrenci, tüm soruları doğru cevaplayarak...

KAHRAMANMARAŞ (AA) - Kahramanmaraş'ta Özel Beyza Eğitim Kurumları'ndan TEOG 2. dönem sınavına giren 4 öğrenci , tüm soruları doğru cevaplayarak Türkiye birincisi olduğu bildirildi.

Okulun basın ofisinden yapılan açıklamada, 1997'de eğitim öğretime başlayan kurumun, 18 yıllık tecrübesinin meyvelerini toplamaya devam ettiği belirtildi.

Anaokulundan Fen Lisesine kadar hizmet veren kurumun sadece akademik başarıyı değil, öğrencilerinin milli ve manevi değerlerle yetişmesinin de önemsendiği aktarılan açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

"Özel Beyza Eğitim Kurumları TEOG'da, çok üstün bir başarı grafiği elde etti. Birinci dönem yapılan ilk sınavda 7, ikinci sınavda ise 4 öğrencinin tüm soruları doğru cevaplamıştır. 21 öğrencimiz 490 ve üzeri, 47 öğrencimiz 480, 60 öğrencimizde 470 ve üzeri puan almıştır. Bu yıl Kahramanmaraş'a ikinci Fen Lisesi'nin açılmasıyla birlikte 55-60 öğrencimiz ilimizdeki bu liseye yerleşebilecektir."

Özel Beyza Eğitim kurumları olarak bir "her alanda iyi ve kaliteli insan" modeli üzerinde çalışıldığı da vurgulanan açıklamada, bunun yolunun sadece ölçülebilir başarı olmadığı, bununla birlikte milli manevi ve kültürel kodları özümsemiş insan kaynağı olduğu dile getirildi.


  ETİKETLER:

  Türkiye

  ,

  Öğrenci

  ,

  eğitim

  ,

  hizmet

  ,

  TEOG