Türkiye sandık başında

Türkiye sandık başında
Türkiye sandık başında
- AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesinde oyunu kullandı - Ünal: - "Artık söz de karar da millete ait. Biz, bugün tevekkülle sonucu bekleyeceğiz"

KAHRAMANMARAŞ (AA) - AK Parti Grup Başkanvekili ve Kahramanmaraş 1. sıra milletvekili adayı Mahir Ünal, milletvekili genel seçimi için oyunu Elbistan ilçesinde kullandı.

Ünal, ilçeye bağlı Karahüyük İlk ve Ortaokulunda nüfus cüzdanını görevlilerin kontrol etmesinin ardından 1160 nolu sandıkta oyunu kullandı.

Seçimin hayırlı olması temennisinde bulunan Ünal, sandık görevlilerine de "iyi çalışmalar" diledi.

Daha sonra gazetecilere kısa bir değerlendirmede bulunan Ünal, "2011 genel seçiminde yine oyumuzu burada kullanmıştık. 2011'deki oyumuzu kullandığımız okulla bugün oyumuzu kullandığımız okulun arasındaki farka baktığımızda son 4 yılda hem Kahramanmaraşımıza hem de Elbistanımıza çok ciddi bir hizmet geldi" dedi.

Ünal, kentte hizmetlerin katlanarak devam ettiğini, bugün yine aynı şekilde milletin istikrardan yana, bu hizmetlerin devamından yana oy kullanacağını gördüğünü işaret etti.

Güzel bir kampanya geçirip hemen hemen bütün ilçe , köy ve mahallelere varıncaya kadar dolaştıklarını dile getiren Ünal, 50 gün içerisinde de gönüllü çalışanlar hariç 2 bin 200 kişilik teşkilat mensubunun sahada çalıştığını belirterek, "Artık söz de karar da millete ait. Biz, bugün tevekkülle sonucu bekleyeceğiz" değerlendirmesinde bulundu.

Ünal, daha sonra okuldaki diğer sandıkları ziyaret etti.