Türkoğlu Belediyesi iftar ve sahur programı

Türkoğlu Belediyesi iftar ve sahur programı
Türkoğlu Belediyesi iftar ve sahur programı
KAHRAMANMARAŞ (AA) - ­ Türkoğlu'nda ilçe protokolü, belediye meclis üyeleri, muhtarlar ve sivil toplum kuruluşları belediye tarafından düzenlenen...

KAHRAMANMARAŞ (AA) - ­ Türkoğlu'nda ilçe protokolü, belediye meclis üyeleri, muhtarlar ve sivil toplum kuruluşları belediye tarafından düzenlenen iftar ve sahur programında bir araya geldi.

Recep Tayyip Erdoğan Spor Kompleksi'nde düzenlenen etkinlikte, iftarlarını yapan davetliler, günün yorgunluğunu futbol, bilardo ve havuz sporları yaparak attı.

Belediye Başkanı Osman Okumuş, gazetecilere yaptığı açıklamada, ramazanın oruç tutmanın yanı sıra birlik, beraberlik ve kardeşlik adına güzel örneklerin ortaya çıktığı bir ay olduğunu belirtti.

Programın asıl amacının ilçede tespit edilen sorunlar ve çözüm noktasında yapılması gerekenler hakkında da bilgi alışverişinde bulunmak olduğunu ifade eden Okumuş, gelenekselleşen iftardan sahura programında çeşitli etkinlikler düzenlediklerini söyledi.

Programda, ilçede meydana gelen ihtiyaç ve sıkıntıların sıcak bir ortamda değerlendirme fırsatı da yakaladıklarını anlatan Okumuş,  çözüm noktasında neler yapılabileceği konularında fikir alışverişi yapma imkanı bulduklarını sözlerine eklidi.