Vali Güvençer'den basın bilgilendirme toplantısı

Vali Güvençer'den basın bilgilendirme toplantısı
Vali Güvençer'den basın bilgilendirme toplantısı
KAHRAMANMARAŞ (AA) - Kahramanmaraş Valisi Mustafa Hakan Güvençer, herkesin canını dişini takarak her zamankinden çok daha fazla bu memleket için...

KAHRAMANMARAŞ (AA) - Kahramanmaraş Valisi Mustafa Hakan Güvençer, herkesin canını dişini takarak her zamankinden çok daha fazla bu memleket için çalışmak zorunda olduğunu söyledi.

Güvençer, Fikret Kiraz Toplantı Salonu'nda düzenlenen kasım ayı basın bilgilendirme ve eş güdüm toplantısında, yaptığı konuşmada, son üç ayda şehitler için büyük üzüntü yaşadıklarını söyledi.

Kahramanmaraş'ta da son 2 hafta içerisinde iki şehit için üzücü tören düzenlediklerini dile getiren Güvençer, şunları kaydetti:

"Hayat gelip geçiyor ama o özel zamanların acıların bıraktığı izler silinmiyor. Elbette ilk ağır, keskin acı şehitlerimizin anne, babalarının eş ve çocukları yaşıyor. Allah onlara sabırlar versin. Aynı zamanda o acı hepimizin ortak acı ülkenin acısıdır. Birilerinin gözünü kırpmadan canını feda ettiği bu memleket için emanetin sürükleyicisi olarak bizler çok fazla çalışmak durumundayız. Alt alta sıralanacak hiçbir gerekçe eksikliğimizin ve gecikmemizin mazereti olamaz. Canımızı dişimize takarak her zamankinden çok daha fazla bu memleket için çalışmak zorundayız. Sonuç odaklı olarak vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını ve taleplerini önceliklemek zorundayız." 

Daha sonra Vali Güvençer'in söz verdiği kurum müdürleri, kurumlarına ait tamamlanan ve devam eden projelere ilişkin bilgiler verdi.