Yatağa mahkum gence, Belediye Başkanı Mahçiçek'ten ziyaret

Yatağa mahkum gence, Belediye Başkanı Mahçiçek'ten ziyaret
Yatağa mahkum gence, Belediye Başkanı Mahçiçek'ten ziyaret
KAHRAMANMARAŞ (AA) - Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, 3 yıl önce kar topu oynarken belinde hissettiği ağrı üzerine gittiği hastanede...

KAHRAMANMARAŞ (AA) - Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, 3 yıl önce kar topu oynarken belinde hissettiği ağrı üzerine gittiği hastanede vücudunda tümör tespit edilen Ali Rıza Adanır'ı ziyaret etti. 

Mahçiçek ve beraberindeki  Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İl Müdürü İsmail Balakan, Onikişubat Belediye Meclisi Fiziksel ve Zihinsel Engelliler Komisyonu Başkanı Muhammet Doğru ve komisyon üyeleriyle ziyaret ettiği yatağa bağımlı halde yaşamını sürdüren 32 yaşındaki Adanır'a "geçmiş olsun" dileğinde bulunuldu.

Mahçiçek, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Adanır'a belediye olarak her türlü desteğin verileceğini, hastayla yakından ilgilendiklerini söyledi.

Ali Rıza Adanır'ın hastalığından korkmadığını ifade eden Mahçiçek, "Fevkalade metin, 'Bu Cenab-ı Hak'tan geldi' diyor. Buna da bütün kalbiyle, yüreğiyle inanmış. Biz inanıyoruz ki inşallah, buna bütün tanıyan seven arkadaşlar dua edecektir. Rabbim de ona sıhhat ihsan edecektir. Bizler de bu kardeşimizi yalnız bırakmayacağız" dedi. 

Adanır ise ziyaretinden ötürü Belediye Başkanı Mahçiçek'e teşekkür etti.