2. Raket Ayaklar Futboltenisi Turnuvası başladı

2. Raket Ayaklar Futboltenisi Turnuvası başladı
2. Raket Ayaklar Futboltenisi Turnuvası başladı
KARABÜK (AA) - Safranbolu Belediyesi ve Karabük Üniversitesi Futboltenisi Kulübü tarafından düzenlenen 2. Raket Ayaklar Futboltenisi...

KARABÜK (AA) - Safranbolu Belediyesi ve Karabük Üniversitesi Futboltenisi Kulübü tarafından düzenlenen 2. Raket Ayaklar Futboltenisi Turnuvası başladı.

Turnuvanın ilk maçı, Safranbolu Belediye Başkanı Necdet Aksoy'un başlama vuruşuyla Ankaragücü ile Karabük Üniversitesi Futboltenisi takımları arasında oynandı. İlk gün, Karabük Üniversitesi Futboltenisi, Efsaneler, Devrek Gençlik, Bankacılar ve 100.Yıl Spor Kulübü yaptıkları maçları kazandı.  

Misak-ı Milli Meydanı'nda gerçekleştirilen turnuvanın açılışında konuşan Safranbolu Belediye Başkanı Necdet Aksoy, belediye olarak spora büyük önem verdiklerini söyledi. Birçok etkinliğin Misak-ı Milli Meydanı'nda düzenlendiğini ifade eden Aksoy, "Safranbolu, sosyal yaşamda ve bu düzenlenen etkinliklerle aynı zamanda üniversite öğrencilerimizin de buluşma noktası haline geldi. Bu güzel meydanı yaparken çok eleştiriler aldık. Bu etkinliklerin çok daha fazlasını inşallah sizlerin de katılımlarıyla  gerçekleştireceğiz" diye konuştu.

Organizasyon, 24 Mayıs Pazar günü oynanacak final karşılaşmasıyla sona erecek. 


  ETİKETLER:

  spor

  ,

  Belediye

  ,

  Pazar

  ,

  Final

  ,

  sosyal