AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şahin:

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şahin:
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şahin:
- "Ülkemizi, memleketimize hizmet ederek kalkındırmanın ve halkımızın refah seviyesini yükseltmenin dışında başka hiçbir amacımızı yoktur"

KARABÜK (AA) - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, "Ülkemizi, memleketimize hizmet ederek kalkındırmanın ve halkımızın refah seviyesini yükseltmenin dışında başka hiçbir amacımızı yoktur" dedi.

Şahin, Karabük'ün Ovacık ilçesindeki Şehit Mustafa Kızılkaya Çok Programlı Lisesi'nin ek bina temel atma töreninde yaptığı konuşmada,  son dönemlerde gösterdiği gelişmeyle ilçenin nüfusunun artmaya başladığını söyledi.

Karabük'ün  eğitim hizmetleri ve kalitesi açısından Türkiye 'nin en önde gelen ili haline geldiğini vurgulayan Şahin, "Üniversitemiz Türkiye'de son yıllarda en hızla gelişen üniversite haline gelmiştir. Karabük Üniversitemizin kolları kanatları ilçelere kadar uzanmıştır. Gelecek yıl Ovacık Meslek Yüksekokulu'nu da öğrenime açarız" diye konuştu.

Şahin, Ovacık ilçesine yapılacak diğer projelere de değinerek şunları kaydetti:

"Bizim işimiz hizmettir. Ülkemizi, memleketimize hizmet ederek kalkındırmanın ve halkımızın refah seviyesini yükseltmenin dışında başka hiçbir amacımızı yoktur. Siyasete girdiğimiz andan itibaren hep bu gaye içinde çalıştık. Bundan sonra halkımızın desteği devam ettiği müddetçe milletimize, ülkemize ve size hizmet edeceğiz."

Lisenin 500 gün olan inşaat süresinin çok uzun olduğunu, binanın 2016-2017 eğitim öğretim yılına yetişmesini isteyen Şahin, temel atılmadan önce müteahhit firma yetkilisinden bu konuda söz aldı. Daha sonra okulun ek bina temeli atıldı.