AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şahin:

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şahin:
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şahin:
- "1 Kasım akşamı sandıktan tek parti iktidarı çıkacak. Tek başına iktidar AK Parti'den başkası değildir. Diğer siyasi partilerin zaten böyle bir hedefi yok"

KARABÜK (AA) - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, "1 Kasım akşamı sandıktan tek parti iktidarı çıkacak. Tek başına iktidar AK Parti'den başkası değildir. Diğer siyasi partilerin zaten böyle bir hedefi yok" dedi.

Seçim çalışmaları kapsamında Karabük'e gelen Şahin, ilk olarak huzurevi ziyaretinde bulundu.

Huzurevi sakinleriyle sohbet eden Şahin, partisinin Karabük İl Başkanlığı tarafından organize edilen ve Kent Ormanı önünden başlayarak Onur Park'ta son bulan Şirinevler Ak Yürüyüş programına katıldı.

Onur Park'ta vatandaşlara hitaben konuşma yapan Şahin, yapılan yürüyüşün ülkeyi, Cumhuriyetin 100. yılı olan 2023'e taşıyacak iktidar yürüyüşü olduğunu söyledi.

- " Türkiye 'nin önünü açmalı"

Türkiye'nin 7 Haziran'dan sonra var olan siyasi belirsizliği ortadan kaldırmak ve önünü görmek istediğinden bahseden Şahin, "7 Haziran'dan sonra ortaya çıkan siyasi belirsizlik 1 Kasım seçimleriyle ortadan kalkmalı. Milletimiz yeniden bir değerlendirme yapıyor. İnanıyorum ki 1 Kasım akşamı sandıktan tek parti iktidarı çıkacak. Tek başına iktidar AK Parti'den başkası değildir. Diğer siyasi partilerin zaten böyle bir hedefi yok. Böyle bir güçleri de yok. 1 Kasım seçimleri yeniden istikrarsızlık doğurmamalı. Seçimler yeniden Türkiye'nin önünü açmalı" diye konuştu. 

"Bunun kararını milletimiz verecek. Biz halkımıza inanıyor ve güveniyoruz" diyen Şahin, "Ortaya koyacakları irade için halkımıza şimdiden teşekkür ederim. Bugün parti olarak ilk sevgi yürüyüşümüzü yaptık. Bu yürüyüşlerimiz devam edecek ve pazar günü de susacağız, halkımız konuşacak. Şimdiden 1 Kasım seçimleri hayırlı olsun. Halkımızla beraber yürüyeceğiz ve mutlu sona birlikte ulaşacağız" sözlerine yer verdi.