AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şahin:

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şahin:
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şahin:
- "Türkiye'nin artık maceraya tahammülü yok. Türkiye'nin ve Türk ekonomisinin maceraları göze almaya tahammülü yok"

KARABÜK (AA) - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, " Türkiye 'nin artık maceraya tahammülü yok. Türkiye'nin ve Türk ekonomisinin maceraları göze almaya tahammülü yok" dedi.

Şahin, seçim çalışmaları kapsamında Karabük Köy Muhtarları Derneği, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ile Karabük Orman İşletme Müdürlüklerini ziyaret etti.

Esentepe Mahallesi'nde esnafları ve Kore gazisi Salih Gündoğdu'yu evinde ziyaret bulunan Şahin, partisinin Karabük İl Başkanlığı tarafından organize edilen ve Mescid-i Aksa önünden başlayarak Ormancılar Sitesi önünde biten "Ak Yürüyüş" programına katıldı. 

Şahin, burada yaptığı konuşmada, Türkiye'de yaşayan tüm seçmenlerin seçimin biran önce yapılmasını ve artık seçim değil geçim istediklerini söyledi.

Geçen yıl 2 seçimin yapıldığını, bu yıl da iki seçimin yapılacağını anlatan Şahin, "Seçmenler 'artık seçim değil geçim istiyoruz' diyorlar. 1 Kasım'dan sonra 7 Haziran seçimlerinden sonra olduğu gibi siyasi belirsizlik olmasın. 2016'da birileri yeniden seçim istemesin. Bunun bir tek yolu var, 2002, 2007 ve 2011'de olduğu gibi yeniden AK Parti'yi tek başına iktidara getirmek" diye konuştu.

- " İş bilenin kılıç kuşananın"

"Türkiye'nin artık maceraya tahammülü yok. Türkiye'nin ve Türk ekonomisinin maceraları göze almaya tahammülü yok" diyen Şahin, şöyle devam etti:

"O bakımdan bir an önce Türk siyaseti istikrara kavuşmalı. Bunun da yolu siyasi istikrarı sandıkta elde etmektir. Bunu görüyorum, hissediyorum. Karabüklüler karar verdi, yeniden 1 Kasım'da AK Parti diyeceklerini ve sandıktan 2-0 gibi bir sonucu çıkaracaklarını şimdiden görür gibiyim. İş bilenin kılıç kuşananın."

- "Bu kararlılığımızı sürdüreceğiz"

 AK Parti ile hizmet geldiğini, AK Parti'nin Karabük hizmetlerinin devam edeceğini aktaran Şahin, sözlerine şöyle son verdi:

"Her gün bir başka mahallede yürümeye devam edeceğiz. Biz Türkiye'yi önce istikrarla 2019'a, sonra Cumhuriyetimizin 100. kuruluş yıl dönümü olan 2023'e taşımak istiyoruz. İstikrarla, güvenle, huzurla taşımak istiyoruz. Size güveniyoruz, size inanıyoruz. Güvencemiz sadece sizsiniz. Biz millet adına devlet nezdinde siyasete talip olduk. Sizin adınıza sizin hukukunuzu korumaya talip olduk. Sizin emanetinize sahip çıkarak, size layık olmaya karar verdik. Milletimiz AK Parti aynasına baktı mı kendisini görecek. Bu kararlılığımızı sürdüreceğiz. O nedenle 'ilk günkü aşkla 'haydi bismillah' diyoruz."