AK Parti Karabük İl Başkanlığı 5. Olağan Kongresi'nin ardından

AK Parti Karabük İl Başkanlığı 5. Olağan Kongresi'nin ardından
AK Parti Karabük İl Başkanlığı 5. Olağan Kongresi'nin ardından
KARABÜK (AA) - AK Parti Karabük İl Başkanı Timurçin Saylar, "Güzel ve coşkulu bir kongre oldu. Salonu dolduran tüm hemşehrilerimize teşekkür...

KARABÜK (AA) - AK Parti Karabük İl Başkanı Timurçin Saylar, "Güzel ve coşkulu bir kongre oldu. Salonu dolduran tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyorum" dedi. 

Saylar, düzenlediği basın toplantısında,  AK Parti  İl Başkanlığı 5. Olağan Kongresi'ne, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun rahatsızlığı nedeniyle katılamadığını belirtti.

"Sayın Başbakanımızın ilerleyen zamanlarda kentimize geleceğine eminiz" diyen Saylar, şunları söyledi:

"Kongrede görev alan tüm teşkilat mensuplarına teşekkür ediyorum. Güzel ve coşkulu bir kongre oldu. Salonu dolduran tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyorum. Karabük'ün kazanımları oldu. Sayın bakanlarımız bize Bartın yolunun devam edeceğini ve bizim endüstriyel bölge olarak adlandırdığımız Eskipazar'daki bölgeyi organize sanayi bölgesi olarak belirleyerek, çalışma yapmamız söylendi. Bize her türlü destek verilecek. Bu dosyanın çalışması yapılıyor."

Saylar, genel seçimlere de değinerek, "Milletvekili adaylarının çok olması bizi memnun eder. Partimize olan teveccühü gösterir. Karabük halkı hiçbir zaman partimizden desteğini çekmedi. Bize inansınlar güvensinler. Daha önce bahsettiğimiz hizmetleri nasıl getirdiysek, bundan sonra da sözünü verdiğimiz hizmetleri  getireceğiz. Bu konu da bize inansınlar. Her şey karabük için" şeklinde konuştu.