AK Parti Karabük teşkilatından Şahin'e ziyaret

AK Parti Karabük teşkilatından Şahin'e ziyaret
AK Parti Karabük teşkilatından Şahin'e ziyaret
KARABÜK (AA) - AK Parti Karabük İl Başkanlığından bir heyet,  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin'i ziyaret etti.Şahin, parti genel...

KARABÜK (AA) - AK Parti Karabük İl Başkanlığından bir heyet,  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin'i ziyaret etti.

Şahin, parti genel merkezindeki makamında kabul ettiği heyetle bir süre görüşerek 1 Kasım seçimlerinde gösterilen başarıdan dolayı teşekkür etti.

Gerçekleştirilen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Şahin, "Biz mazeret üreterek vatandaşın karşısına çıkmamalıyız. Vatandaşımız bizlerden mazeret değil, hizmet beklediğini hiçbir zaman unutmayalım" dedi.

AK Parti Karabük İl Başkanı Timurçin Saylar da 1 Kasım seçimlerinden sonra Karabük milletvekillerine hayırlı olsun ziyaretleri düzenlediklerini dile getirdi.  

Saylar, "Şahin, Karabük'e hizmet noktasında bizim en büyük avantajımızdır. Sayın başkanımızın Ankara'daki mesaisinin büyük kısmını Karabük için ayırdığını da çok iyi bilmekteyiz. Karabüklü hemşehrilerimizin bizden beklediği hizmetleri tam bir koordinasyon içinde yerine getireceğiz" diye konuştu.