AK Parti'nin 14. kuruluş yıl dönümü

AK Parti'nin 14. kuruluş yıl dönümü
AK Parti'nin 14. kuruluş yıl dönümü
KARABÜK (AA) - AK Parti Karabük İl Başkanı Timurçin Saylar, partilerinin 14 yıldır Türkiye'ye önemli hizmetler yaptığını söyledi. Saylar, parti...

KARABÜK (AA) - AK Parti Karabük İl Başkanı Timurçin Saylar, partilerinin 14 yıldır Türkiye 'ye önemli hizmetler yaptığını söyledi. 

Saylar, parti teşkilatında düzenlediği basın toplantısında, AK Parti 'nin bugüne kadar ülkeye sunduğu hizmetin bugünler de daha iyi anlaşıldığını belirtti.

Türkiye'nin tüm illerine hizmet götüren bir parti olduklarını vurgulayan Saylar, şöyle konuştu:

"Karabük'e 60 sene de gelen hizmeti son 13 yılda getirdik. Biz ülkemize hizmet etmek için varız. Ülkemizde sandıktan çıkan karar sonucu hükümet kurulmasını isterdik. Türkiye bir erken seçime gidiyor. Biz teşkilat olarak seçime hazırız. Milletimiz ülkemizde AK Parti'siz bir hükümet kurulmayacağını anladı. Bundan sonraki süreçte milletimiz kadirşinas davranarak oyunu verecektir. Biz ülkeyi yönetmek için varız. Muhalefet olmayı hiçbir zaman arzu etmeyiz. Biz iktidar olmak için bu milletin önüne geleceğiz. AK Parti hizmetine devam edecektir."

Saylar, unutulan koalisyon süreçlerinin tekrar hatırlandığını, olası bir seçimin Karabük'te 2-0 sonuçlanacağına inandığını kaydetti.