Anneler Günü

Anneler Günü
Anneler Günü
KARABÜK (AA) -  AK Parti Karabük İl Başkanlığı Kadın Kolları tarafından Anneler Günü dolayısıyla etkinlik düzenlendi. Bir düğün salonunda düzenlenen...

KARABÜK (AA) -  AK Parti Karabük İl Başkanlığı  Kadın Kolları tarafından Anneler Günü dolayısıyla etkinlik düzenlendi. 

Bir düğün salonunda düzenlenen etkinlikte konuşan  AK Parti Karabük İl Kadın Kolları Başkanı Hülya Uğur Kocakavak, annelerin bir gün değil her gün baş tacı edildiği bir medeniyetin temsilcisi olarak, tüm annelerin gününü kutladığını söyledi. 

Annelerin önlerindeki engellerin kaldırılması için hükümet olarak her türlü çalışmayı yapmaya gayret gösterdiklerini ifade eden Kocakavak, şöyle konuştu: 

"Bir toplumda anneler mutlu olursa, o toplum da mutlu olur. Onlar ağlarsa o millet de ağlar. Anneler ağlamasın diye Milli Birlik ve Beraberlik Projesi'ni başlattık. Çözüm sürecinin en iyi kıymetini onlar bilirler. Engelli anneleri için de yeni düzenlemeler yaptık. Engellilerin kamuda istihdamını kolaylaştırdık. Doğum yapan anneler için de iyileştirmeler yapıldı."

Etkinliğe, AK Parti Karabük Milletvekili adayları Osman Kahveci ve Sedat Namal, AK Parti Karabük İl Başkanı Timurçin Saylar ve partililer katıldı.