Arslanbek Sultanbekov'dan Karabük'te konser

Arslanbek Sultanbekov'dan Karabük'te konser
Arslanbek Sultanbekov'dan Karabük'te konser
- Dombra" şarkısıyla Türkiye'de ilgi toplayan Nogay ozanı Arslanbek Sultanbekov, Karabük'te sahne aldı

KARABÜK (AA) -  AK Parti Karabük İl Başkanlığınca düzenlenen organizasyona katılan Nogay ozanı Arslanbek Sultanbekov, bir  konser verdi.

Resmi olmayan sonuçlara göre Karabük'ten AK Parti Milletvekili seçilen Burhanettin Uysal, konser öncesi yaptığı konuşmada, 1 Kasım seçimlerinde Türk milletinin birlik ve beraberlik yönünde oy kullandığını söyledi. 

Uysal, 7 Haziran seçimleri sonrası raydan çıkan trenin 1 Kasım seçimleri sonrası seçmenler tarafından tekrar yerine konulduğunu ifade ederek, şöyle konuştu:

"Yeni kurulacak hükumetimiz ülkemize hayırlı olsun. Beni en şerefli bir göreve layık gördünüz. Sizleri temsil etmek dünyadaki en onurlu görevlerden biri. Beni bu göreve layık gördüğünüz için teşekkür ederim. Bugünden sonra kentimizi ve ülkemizi bir adım ileri götürmek için gecemizi gündüzümüze katacağız. Karabük milletvekili olarak hiçbir vatandaşımız arasında ayrım yapmaksızın kucaklayacağız. Daha güzel bir Karabük için el ele vererek çalışacağız. Karabük'e katkı sağlamak isteyen herkese kapımız açık."

Konser öncesi AK Parti Karabük İl Başkanı Timurçin Saylar, rahatsızlığı nedeniyle kutlamaya katılamayan ve Karabük'ten milletvekili seçilen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin'in mesajını partililere dinletti. Konuşmaların ardından Sultanbekov, konser verdi. 

Konser sonunda Uysal ve Saylar, sanatçıya çiçek takdim etti.